Home

mély házas Emelkedő böjd golvlampa auktion Lehalkít Megfázni Villanyszerelő

An Art Deco floor lamp, 1940s. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. in Sweden

FLOOR LAMP, Art Deco, 1920s / 30s. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet

Slutpris för GOLVLAMPA, trä, Markslöjd.

Floor lights at Höganäs Auktionsverk - Auctionet

Vintage jalkavalaisin kierrepuu - Tavararahaksi verkkokauppa

Slutpris för GOLVLAMPA, Art Deco-stil, sent 1900-tal.

GOLVLAMPA, 1930-40-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Lámpara de pie sueca moderna, años 30 en venta en Pamono

Svanhalslampa tidigt 1900-tal | Vintagebyrån | Second hand Varberg

GOLVLAMPA, "Arcade", Ateljé Lyktan. - Bukowskis

JOSEF FRANK, golvlampa, "1842", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra  hälft. - Bukowskis

Large teak arch floor lamp. Mid-century design. Lighting & Lamps - Floor  lights - Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

FLOOR LAMP. Wood, Solbacken AB, 2000s. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet

GOLVLAMPA, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

GOLVLAMPA Zenith 1940-tal. - Bukowskis

FLOOR LAMP, Markslöjd, late 20th century. Lighting & Lamps - Floor lights -  Auctionet

GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis